Náramek vděčnosti

Vděčnost je klíč ke změně života Je to jeden z klíčů k radostnému prožívání života uvnitř nás. Náramek VDĚČNOST je sestaven s tímto záměrem, abychom si uvědomili a hlavně poděkovali za to, co už v životě máme. Třeba i jen za to, že dýcháme, máme co jíst, kde bydlet, zkrátka můžete být vděční za cokoliv :-) . Náramek vděčnosti je i přípomínka toho, že kdykoliv se na náramek podíváte, řeknete si jednu věc, za kterou jste vděční :-) . Tato každodenní praxe vám pomůže zvýšit vibrace a dívat se na situace z jiného úhlu pohledu. Pocit vděčnosti vám může pomoct i při těžkých chvílích :-) . Náramek navlékám při hudbě naladěné na  540Hz - frekvence lásky a vděčnosti, abych náramek ještě více podpořila.

Je složený z růženínu (LÁSKA, SEBELÁSKA, HARMONIE), slunečního kamene (SVĚTLO, RADOST, ENERGIE) rudrakshi (MÍR, SÍLA, OCHRANA) , sodalitu (spojuje logiku s intuicí, klid)

488 Kč
Skladem

Složení: růženín, sluneční kámen, rudraksha, sodalit

 

Náramek bude zabalený do dárkové krabice společně s návodem, jak s náramkem pracovat :-)

 

Délka náramku je 17,5 - 18 cm , pokud Vám tahle velikost nevyhovuje, stačí mi dát vědět do poznámek u objednávky a vyrobím vám náramek na míru ♥.

 

Proč nosit náramky z minerálů? 

Náramky z minerálů přináší klid do duše, dodávají nám odvahu a sílu. Můžeme je nosit jako talisman a nebo jako ochranu před negativní energií. 

 

Jak náramky čistit a nabíjet ? 

Náramky se dají čistit a nabíjet mnoha způsoby. Já osobně náramky omyju vodou a dám nabít na úplňkové měsíční světlo. 

Kód Kód: 795
Kategorie: Náramky
Zpět do obchodu