O značce

 

Jmenuji se Lucie. Dlouho jsem hledala, kdo jsem a zároveň i svůj osobitý styl, který mi bude vyhovovat a budu se v něm cítit příjemně a svá.

 

Nerada se škatulkuji do jednoho stylu, ale z velké části mě okouzlil ,,boho” styl, kde na mě čišela volnost, svoboda a jedinečnost, přesně to, co jsem hledala. Nikde jsem však nenašla šaty, které by vyhovovaly mým kriteriím. A tak vznikla značka Bohé, ze slova bohém.

 

V životě miluji tzv. ,,free lifestyle”, nerada se svazuji pravidly a ráda  si dělám věci po svém. Proto je značka Bohé bez pravidel, každý se může projevovat, jak sám cítí. Věřím v to, že každý máme v sobě velký kus své jedinečnosti, kterou můžeme vyjádřit právě ve svém oblékání.

 

Mé oblečení je navrženo tak, abyste se cítila svobodná, volná a ničím nesvázaná. Jsou šité z jednobarevných látek, abyste měla možnost volby si oblečení kombinovat s tím, co máte ráda a zároveň byly vhodné pro každou příležitost.

 

Bylo pro mě důležité, aby šaty vznikly ručně v České republice, za férových podmínek a z příjemného materiálu. Proto jsou šaty ručně kus po kusu stříhané a šité s láskou v ČR , kde tomu odpovídá i vyšší cena než v běžných obchodech.

 

Ve své kolekci se zaměřuji na přírodní materiály, využívám především bio bavlnu, bambus a len.

 

Mým prvotním záměrem bylo, aby si každá žena našla svůj osobitý styl, to v čem se bude cítit svá, aby se uměla projevil a zamyslela se nad tím, co si obléká a v čem se opravdu cítí příjemně a sama sebou!  

 

Věřím v to, že to jak se oblékáte se odráží na Vaši osobnosti a tím vyjadřujete, co máte uvnitř sebe.

 

 Značka Bohé je 

 o svobodě, 

 volnosti, 

 bohémství, 

 o hledání sama sebe,

 o jedinečnosti.

 

Buďte své a samy sebou ♥ 

 

S láskou

 

Lucie ♥

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu