VRÁCENÍ ZBOŽÍ

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Pokud jste si objednali na e-shopu www.bohe.cz zboží a zvolili jste špatnou velikost, rádi Vám jej vyměníme za velikost jinou či jiné zboží.

Kupujícímu umožníme výměnu zboží do 14 dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu.

 

Jaké jsou podmínky pro výměnu zboží?

Při žádosti o výměnu zboží doporučujeme nás kontaktovat na e-mailové adrese brandbohe@gmail.com, následně Vám bude zaslán formulář k výměně zboží, který musí být součástí balíčku se zbožím na výměnu. Doručovací adresa pro výměnu zboží Vám bude zaslána společně s formulářem na e-mailovou adresu.

Nepřijímáme zboží k výměně v případě, že zboží neprojde kontrolou z těchto důvodů:

  • zboží vykazuje známky nošení a praní
  • zboží je špinavé
  • zboží není schopné dalšího prodeje
Samotná výměna zboží je bezplatná, pouze náklady na dopravné hradí zákazník.
 
V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme akceptovat požadavek na výměnu a zboží bude vráceno zpět.
 
Výjimečně se může stát, že Vámi požadované zboží nemusí být v době výměny již dostupné. V tom případě bude nutné pokračovat v komunikaci s e-shopem na výše uvedené e-mailové adrese.
 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od Kupní Smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.

 

Jaké jsou podmínky pro vrácení zboží?

Při žádosti o vrácení zboží doporučujeme nás kontaktovat na e-mailové adrese brandbohe@gmail.com, následně Vám bude zaslán formulář k vrácení zboží, který doručte současně se zbožím. Doručovací adresa pro vrácení zboží Vám bude zaslána společně s formulářem na e-mailovou adresu.

Nepřijímáme zboží k vrácení v případě, že zboží neprojde kontrolou z těchto důvodů:

  • zboží vykazuje známky nošení a praní
  • zboží je špinavé
  • zboží není schopné dalšího prodeje
Náklady na dopravné spojené s vrácením zboží hradí zákazník.
 
V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme akceptovat požadavek na vrácení a zboží bude vráceno zpět.
 
V případě odstoupení od kupní smlouvy kupujícím vrátíme peněžní prostředky do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím. Peníze se však snažíme vrátit ihned po převzetí a následné kontrole zboží.

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu