Náramek Miluji

Láska je nejvyšší vibrace, která existuje. Náramek MILUJI je sestaven se záměrem LÁSKY. Lásky k světu, k lidem, k tomu co vidíme a k bezpodmínečné lásce k sobě i ostatním. S náramkem můžete pracovat i tak, že kdykoliv se na náramek podíváte, vzpomenete si na to, co v životě milujete. Může to být osoba nebo jen západ slunce či květiny, oblíbené jídlo. Díky tomu zvýšíte svou vibraci a náramek vám může pomoct v těžkých chvílích. K náramku také dostanete návod, jak s ním pracovat :-)  Náramek navlékám při hudbě naladěné na  528Hz - frekvence lásky, abych náramek ještě více podpořila.

Je složený z růženínu (LÁSKA, SEBELÁSKA, HARMONIE), slunečního kamene (SVĚTLO, RADOST, ENERGIE) a rudrakshi (MÍR, SÍLA, OCHRANA)

444 Kč
Skladem

Složení: růženín, sluneční kámen, rudraksha

 

Náramek bude zabalený do dárkové krabice společně s návodem, jak s náramkem pracovat :-)

 

Délka náramku je 17,5 - 18 cm , pokud Vám tahle velikost nevyhovuje, stačí mi dát vědět do poznámek u objednávky a vyrobím vám náramek na míru ♥.

 

Proč nosit náramky z minerálů? 

Náramky z minerálů přináší klid do duše, dodávají nám odvahu a sílu. Můžeme je nosit jako talisman a nebo jako ochranu před negativní energií. 

 

Jak náramky čistit a nabíjet ? 

Náramky se dají čistit a nabíjet mnoha způsoby. Já osobně náramky omyju vodou a dám nabít na úplňkové měsíční světlo. 

Kód Kód: 792
Kategorie: Náramky
Zpět do obchodu