Náramek HOJNOSTI

Hojnost znamená mít dostatek všeho, co potřebujeme ke svému životu. Týká se zdraví, lásky, práce, financí, vztahů a mnohých dalších oblastíTento náramek je navlečen pro každého z vás se záměrem HOJNOSTI. Díky tomuto náramku prohloubíte a ukotvíte ve svém životě hojnost. S náramkem můžete i pracovat tak, že kdykoliv kdy se na něj podíváte, tak si uvědomíte hojnost okolo vás. Může to být hojnost listí na stromech, to že si máte co obléct, to že vám teče voda z kohoutku, může to být úplně cokoliv :-) . A tím přitáhnete ještě více hojnosti do vašeho života, K náramku také dostanete návod, jak s ním pracovat :-)  Náramek navlékám při hudbě naladěné na 888 Hz - se nazývá frekvence anděla hojnosti, abych náramek ještě více podpořila.

Je složený z rudrakshi (MÍR, SÍLA, OCHRANA) , červený jaspis (prosperitaukotvení, sebevědomí)

444 Kč
Skladem

Složení: červený jaspis, rudraksha

 

Náramek bude zabalený do dárkové krabice společně s návodem, jak s náramkem pracovat :-)

 

Délka náramku je 17,5 - 18 cm , pokud Vám tahle velikost nevyhovuje, stačí mi dát vědět do poznámek u objednávky a vyrobím vám náramek na míru ♥.

 

Proč nosit náramky z minerálů? 

Náramky z minerálů přináší klid do duše, dodávají nám odvahu a sílu. Můžeme je nosit jako talisman a nebo jako ochranu před negativní energií. 

 

Jak náramky čistit a nabíjet ? 

Náramky se dají čistit a nabíjet mnoha způsoby. Já osobně náramky omyju vodou a dám nabít na úplňkové měsíční světlo.

Kód Kód: 798
Kategorie: Náramky
Zpět do obchodu