Harmony - energie, vnitřní síla, klid

Tip Výprodej
DEF93DE9 2D36 43B8 AFF9 5DAEB5886C45

Sluneční kámen je nabitý sluneční energií. Vnáší do života světlo a radost. Působí proti depresi, pocitům opuštěnosti a dodává sebedůvěru. Přináší novou energii a sílu k překonání nesnází. Zvyšuje intuici a také nastavuje správné emoce. 

Měsíční kámen posiluje intuici, empatii a vnitřní sílu .Přitahuje lásku, zklidňuje emoce, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Pokud jste  ztraceni, nebo vám chybí inspirace, pomůže vám měsíční kámen, který vás vrátí do rovnováhy a klidu.

Rudraksha jsou posvátná semínka, které přináší mír, sílu a ochranu. Často se používají k meditaci.  Má zázračnou spirituální sílu a působí jako ochrana proti negativismu , posiluje vnitřní klid a mír. Bylo zjištěno, že přírodní elektromagnetické účinky Rudrakshi zlepšují koncentraci, duševní odolnost a po několika minutách nošení zvyšují fyzickou sílu. Přinášejí do života zdraví, štěstí a harmonii.

 

 

420 Kč
Skladem

Složení: Měsíční kámen, sluneční kámen, rudraksha

 

 

Délka náramku je 17,5 - 18 cm , pokud Vám tahle velikost nevyhovuje, stačí mi dát vědět do poznámek u objednávky a vyrobím Vám náramek na míru ♥.

 

Proč nosit náramky z minerálů? 

Náramky z minerálů přináší klid do duše, dodávají nám odvahu a sílu. Můžeme je nosit jako talisman a nebo jako ochranu před negativní energií. 

 

Jak náramky čistit a nabíjet ? 

Náramky se dají čistit a nabíjet mnoha způsoby. Já osobně náramky omyju vodou a dám nabít na úplňkové měsíční světlo. 

 

 

Kód Kód: 174
Kategorie: Náramky
Zpět do obchodu